Obec Stanovice

Akce v okolí


David Těšínský - Fotka jako zbraň, fotka jako lék

Místo
Kamenná, Cheb
Datum konání
Typ

Výstavu uvádí Galerie 4 v rámci přehlídky uměleckých projektů Chebské dvorky 2020. Cestovatel, dobrodruh a mladý fotograf David Těšínský představuje na 100 fotografií ze 4 souborů své tvorby – Revoluční děti Islámu, The Man Machine, Válka ještě neskončila a Rap je naše náboženství.

Více

Vzkaz pro TENTO DEN

Místo
Kamenná, Cheb
Datum konání
Typ

Přemýšleli jsme o zavřených galeriích, umělcích, kteří jsou doma, o těch co ztratili práci, o fotografech a všech lidech, kteří se dostali do sociální izolace. Komunikace se začala odehrávat pouze pomocí telefonu a sociálních sítí. Galerie 4 přišla s nápadem prezentace fotografií autorů, kteří vystavovali v galerii v uplynulých 35 letech, na webových stránkách a facebooku galerie se vzkazem pro širokou veřejnost. Reakce autorů byla obdivuhodná, na výzvu reagovaly ikony české fotografie, zahraniční autoři i studenti fotografie. Každý den jste tak měli možnost virtuálně zhlédnout dílo autora podle jeho výběru a přečíst si jeho vzkaz. 60 dnů nejpřísnější karantény nám autoři dodávali energii, pouštěli nás do svých myšlenek, ukazovali, že v tom nejsme sami. Historicky se nic podobného nestalo. Tak vznikla kolekce, která nám všem bude připomínat šedesát dnů jara roku 2020.

Více

Karolína Koblenová - Černobyl

Místo
Kamenná, Cheb
Datum konání
Typ

Výstava Karolíny Koblenové v galerijním klubu Art Centra Galerie 4.

Více

Chebské dvorky 2020

Místo
Kamenná, Cheb
Datum konání

Open air výstavy a prezentace designové tvorby v historickém centru města. 18. ročník přehlídky umělecké tvorby CHEBSKÉ DVORKY se koná od 11. do 13. června, denně od 10.00 do 18.30. Historické jádro města Chebu se stane centrem setkání umělců a příznivců výtvarného umění z Čech i ze zahraničí, stane se tak největší galerií pod širým nebem. Na zdech, plotech i zábradlích, ve vzduchu a na zemi se ocitnou fotografie, malby, kresby, koláže, prostorové instalace a objekty. Své výtvarné a fotografické práce a projekty představí studenti uměleckých škol a oborů, tvůrčí seskupení z řad profesionálů i nadaných amatérů, samostatně tvořící autoři a nezávislí designeři. S většinou z nich se návštěvník může osobně setkat v místě jejich prezentace, nebo na zahájení na dvorku č.17. V rámci akce představujeme v Art Centru Galerie 4 tři výstavy, které budou uvedeny společně s ostatními ve čtvrtek 11. června v 16.30 v Klášterní zahradě. Účast na zahájení potvrdil Vladimir 518, prezentace tvorbyrappera, výtvarníka, multimediálního umělce, zakladatele značky Bigg Boss a v neposlední řadě člena skupiny PSH byla přesunuta na další ročník festivalu. Pro letošní mimořádný ročník však vybral jeden ze souborů cestovatele a fotografa Davida Těšínského, který je prezentován pod názvem Fotka jako zbraň, fotka jako lék ve 3.NP Art Centra Galerie 4, obrazově vypovídá o rapperech v USA. Určeno všem věkovým kategoriím. Vstup zdarma. Bezbariérový přístup možný na všechna místa konání. Pohyb a pobyt v místech akce bude v souladu s aktuálními nařízeními MZČR. Podrobné informace v programu s mapkou, ke stažení/tisku na www.chebske-dvorky.cz nebo v Art Centru Galerie 4.

Více

OPEN MUSIC FEST 2020- Dvoudenní hudební festival

Datum konání
Typ

HUDEBNÍ FESTIVAL- OPEN MUSIC FEST 19-20.6.2020 2 dny / 2 stage / 13 kapel / dětské odpoledne.. Areál restaurace U Péráka - Kamenického 84/15 K.Vary Restaurace není pořadatelem tohoto festivalu a platí tedy zde provozní řád festivalu, ne běžného restauračního provozu.. Hlavním pořadatelem je zakladatel festivalu A.K.Hlušek a K.Janstová. Jedná se již o 4tý ročník. --- VSTUPNÉ NA MÍSTĚ --- DOSPĚLÍ A MLÁDEŽ (OD 15) PÁTEK - 100,- SOBOTA - 120,- OBA DNY - 170,- DĚTI DO 14,99 LET - ZDARMA ZTP/P (s platným průkazem) + 1 DOPROVOD - ZDARMA --- VSTUPNÉ PŘEDPRODEJ --- https://www.ticketstream.cz/akce/open-music-fest-131023 DOSPĚLÍ A MLÁDEŽ (OD 15) POUZE DVOUDENNÍ VSTUPENKY - 130,- https://openmusicfest.cz Info@openmusicfest.cz

Více

POST-APOCALYPTIC METAL NIGHT

Datum konání
Typ

Dost bylo flákání a čumění na živáky na Youtube. Mariánskolázeňskej Morrison znovu otevírá svoje brány a zase se bude moshovat a budou běhat circle pity. Neurotic Machinery těsně před uzavřením klubů vydali všemi recenzenty velebenou desku Nocturnal Misery. Společně se Something Like měli naplánovaný turné na její podporu. Bohuhell, Korona zazdila všechny plány, a tak došlo jen na Live stream křest. Je na čase to napravit a prověřit novej materiál, kterej je o poznání tvrdší než cokoli, co NM do tý doby vydali, živě. Kromě Neurotic Machinery a Something Like vystoupí taky Nothing Left To Say, který vydali teprve nedávno svoje první EP. Na živo jsou kluci jako utržený ze řetězu a válcujou všechno, co jim stojí v cestě. Nekomromisní metalcore, lehce šmrncnutej nu - metalem s brutálním Radkovým (ex - Positive Mind) vokálem. VSTUP NA AKCI JE ZDARMA!!! Vem kámoše, kámošku, svýho kluka, holku, bráchu, ségru, mámu, tátu a přijď se pobavit a něco vypít, ať podpoříme Morrison, kterej to po době sucha určitě uvítá a potřebuje.

Více

Support Lesbiens, Cajk, End of Scream, Martin Čarný Band

Datum konání
Typ

26. června, 18:00 hodin - Support Lesbiens, Cajk, End of Scream, Martin Čarný Band 17:00 ... otevření amfiteátru 18:00 - 19:00 ... Cajk 19:30 - 20:15 ... End of Scream 20:45 - 21:30 ... Martin Čarný Band 21:45 - 23:00 ... Support Lesbiens VSTUPNÉ: 250 Kč (předprodej) / 350 Kč (na místě)

Více

Vyhledat v textu

7. 6. Iveta, Slavoj

Zítra: Medard

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Návštěvnost stránek

185649